VINO SĂ NE CUNOȘTI.

Suntem aici pentru tine. Cunoaşte-ne membrii echipei şi contactează-ne pentru orice solicitare.

Echipa
Márton Áron Zoltán

Director General

Telefon: +40 740 044 400

Email: aron.marton@bmw-groupwestmotors.ro

Hochdorfer Arnold

Consultant Vânzări BMW

Telefon: +40 726 691 077

Email: arnold.hochdorfer@bmw-groupwestmotors.ro

Darnics Norbert

Şef Service

Telefon: +40 754 034 023

Email: norbert.darnics@bmw-groupwestmotors.ro

Mali Attila

Workshop Manager

Telefon: +40 746 234 030

Email: attila.mali@bmw-groupwestmotors.ro

Veres István

Consilier Service

Telefon: +40 799 758 070

Email: istvan.veres@bmw-groupwestmotors.ro

Bohus Attila

Consilier Service Tinichigerie-Vopsitorie

Telefon: +40 720 660 325

Email: attila.bohus@bmw-groupwestmotors.ro

Tóth Boglárka

Quality Manager

Telefon: +40 747 234 039

Email: boglarka.toth@bmw-groupwestmotors.ro

Pristopan Brigitta

Logistică

Telefon: +40 746 234 023

Email: brigitta.pristopan@bmw-groupwestmotors.ro

Bücsi Lorand

Director Marketing

Telefon: +40 747 234 038

Email: marketing@bmw-grupwest.ro